Xiaomi MI IMILAB 1080p

130,00 zł
Brutto
Xiaomi
Ilość

Rozmawiaj, streamuj i pracuj z kamerą Xiaomi

Niezawodna kamera Xiaomi MI IMILAB 1080p to urządzenie, które zaskoczy Cię uniwersalnością, prostotą i jakością. Wewnątrz tej niewielkiej kamery umieszczono bardzo dobrej jakości sensor o rozdzielczości 2 Mpx. Wydajny procesor kamerki Xiaomi MI IMILAB 1080pgwarantuje płynne przetwarzanie obrazu bez zacięć oraz opóźnień. Korzystaj z rozdzielczości FullHD przy zachowaniu 30 kl./sek. oraz kąta widzenia na poziomie 90 stopni. Nie musisz martwić się też o jakość audio. Wysokiej jakości wbudowany mikrofon kierunkowy sprawi, że przekazywane komunikaty będą czytelne i wyraźne. Skup się na pracy, bierz udział w konferencjach, rozmawiaj z przyjaciółmi i wykorzystaj pełen potencjał kamerki Xiaomi.

Xiaomi MI IMI 1080p na białym tle

Pełna kompatybilność Xiaomi Mi IMILAB 1080p z oprogramowaniem

Nie musisz obawiać się o poprawne działanie kamery Xiaomi MI IMILAB 1080p. Model ten otrzymał pełne wsparcie dla systemów operacyjnych Microsoft Windows, Ubuntu, Mac OS OS oraz programów do komunikacji takich jak choćby Skype czy WhatsApp. Pełna kompatybilność gwarantuje stabilne działanie nie tylko kamery, ale również zaawansowanych funkcji mikrofonu, takich jak redukcja hałasu, a nawet algorytmów upiększających obraz.

Xiaomi MI IMI 1080p na białym tle

Wygodny montaż i najwyższa jakość wykonania

Ogromną zaleta kamerki Xiaomi MI IMILAB 1080p jest również wygodny sposób montażu. Dzięki wbudowanemu klipsowi z łatwością przymocujesz ją do laptopa bądź obudowy monitora komputerowego. Model Xiaomi MI IMILAB 1080p to również wytrzymałość, którą udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów.

Xiaomi MI IMI 1080p z boku

Specyficzne kody